Новини

Фурор на децата от Аеробика-АМД на турнира за купа "Самоков"

Детски спорт

от Юлиян Ангелов 325 прегледа 0

Фурор на децата от Аеробика-АМД на турнира за купа "Самоков"

Девет златни, 3 сребърни и 1 бронзов медал спечелиха състезателите на Аеробика-АМД от завършилия национален турнир Купа "Самоков".

Ето и медалистите:

Клас А

Възрастова група 12-14

1 място - индивидуално Радина Лулчева се класира на първо място в индивидуалната надпревара. ,

3 място - индивидуално Никол Черпокова

"Индивидуално юноши"

1 място за Александър Мишинков

Тройки

1 място - Радина Лулчева, Никол Черпокова и Радиана Иванчева

2 място - Александър Мишинков, Моника Джамбова и Ивайла Стамова.

Група

2 място - Александър Мишинков, Моника Джамбова и Ивайла Стамова, Никол Черпокова и Анна Мария Куманова​

Клас Б


Възрастова група 7-8 години:

1 място - Малка Формация: Изабела Вранчева, Виктория Саллакова, Голяма Формация: Дари Навущанова, Дарина Желязкова, Зорница Ламбрева, Виктория Саллакова и Изабела Вранчева

2 място за Малка формация: Иван Гаров и Стиляна Митева

Възрастова група 9-10 години

1 място - Голяма формация: Нора Панайотова, Никол Колева, Мария Янкова, Радост Иванива, Габриела Пърева

Възрастова група 11-14 години

1 място - Голяма формация: Ана Мария Чакърова, Виктория Черкезова, Кристина Ламбрева, Дениса Петрова, Габриела Стефанова

Възрастова група 12-14

1 място - индивидуално Радина Лулчева се класира на първо място в индивидуалната надпревара. ,

3 място - индивидуално Никол Черпокова

"Индивидуално юноши"

1 място за Александър Мишинков, в категория

Тройки

1 място - Радина Лулчева, Никол Черпокова и Радиана Иванчева

2 място - Александър Мишинков, Моника Джамбова и Ивайла Стамова.

Група

2 място - Александър Мишинков, Моника Джамбова и Ивайла Стамова, Никол Черпокова и Анна Мария Куманова​

Възрастова група 15-19 години

1 място - Малка формация: Лияна Стоянова, Милена Желева, Голяма формация: Лияна Стоянова, Милена Желева, Моника Блажева, Джулия Чолакова и Симона Агова

Коментари