Локо завърши лагера с 0:0 срещу Сеница

Локо

от Юлиян Ангелов 283 прегледа 0

Локомотив завърши 0:0 срещу Сеница в последната си контрола от лагера в Анталия. Проверката бе последна за черно-белите и за цялата им подготовка, тъй като до гостуването на Левски от първия пролетен кръг те няма да играят повече мачове. Така пловдивчани приключиха без загубена среща между сезонния период.
Двубоят със скромния словашки тим не предложи на стотината зрители впечатляващо качество като преобладаха единоборствата. Особено напрегнато бе в първия половин час, когато реферът охлади страстите с 3 жълти картона за Локо и един за Сеница. Голови положения до почивката липсваха.
През второто полувреме играта се поотвори, но отново до чисти ситуации пред двете врати не се стигна. Черно-белите бяха най-близо до попадение в 73-ата минута, когато Бирсент Карагарен от фаул намери непокрит в пеналта Димитър Илиев. Капитанът стреля без забавяне, но вратарят на Сеница успя да избие от долния ляв ъгъл влизащата в мрежата му топка.
Утре отборът на Локомотив тръгва за България, а от вторник започва подготовка за гостуването на Левски.

Локомотив:
71 Мартин Луков, 15 Димитър Везалов, 6 Стивън Езе, 20 Милош Петрович, 50 Йосиф Томашевич, 34 Игор Банович, 29 Янко Ангелов, 7 момчил Цветанов, 91 Абделхаким Буна, 14 Димитър Илиев, 77 Анте Аралица
Резерви: 1 Илко Пиргов, 25 Лукас Масоеро, 3 Мустафа Албдулахи, 29 Янко Ангелов, 9 Бирсент Карагарен, 5 Асен Георгиев, 12 Ален Ожболт, 10 Парвиз Умарбаев, 88, Никола Марич, 44 Вилим Посинкович, 19 Уирис Густаво

Сеница: 29, Войтех Ворел, 23 Роберто Диас, Кай, Дубош, 13 Марко Тешия, 26 Саша Петши, 21 Патрик Асмах, 7 Хосе Мендес- Зезиньо, Ерик Рамирес, 15 Едмънд Адо, 27 Софиан Ел Модан

30 - След половин час игра голове няма. Играчите на двата отбора предимно се ритат, а реферът показа 3 жълти картона за Локо и един за Сеница.
Локомотив и Сеница играят при 0:0 контролата помежду им на терена на "Топкапъ футбол център" в Белек. Това е последната проверка на черно-белите по време на лагера в Турция.

45 - ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ ЗАВЪРШИ ПРИ 0:0

ИЗНЕНАДВАЩО БЕ СМЕНЕН ГЛАВНИЯТ СЪДИЯ НА МАЧА. ТОЗИ, КОЙТО СВИРИ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ БЕ ВИДИМО СМУТЕН И ДОРИ ТРИ ПЪТИ СЕ ИЗВИНЯВА НА ЧЕРНО-БЕЛИТЕ ЗА ГРЕШНО ОТСЪДЕН ТЪЧ.

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

60 - Стивън Езе върна нескопосано топката към вратаря Луков, който не успя да я овладее, но играчът на Сеница се засуети и не можа да вкара гол.

62 - Бирсент Карагарен влиза на смяна.

73 - Карагарен намери в пеналта Димитър Илиев, който без забавяне стреля в долния ляв ъгъл, но вратарят Табора успя да избие в корнер.
75 - Мустафа Абдулахи и Никола Марич влизат за Локо.

79 - Вратарят Табора спаси шут на Карагарен.