Новини

Марица-2 удари Ново село в дербито на Б ОФГ Запад

Футбол

от Юлиян Ангелов 794 прегледа 0

Отборът на Марица-2 победи с 2:1 Спартак (Ново село) в най- интересния мач от програмата на Б ОФГ - запад. Двубоят се игра под непрестанен дъжд на стадион “Пловдив”.

През първата част жълто-сините поведоха с 1:0 с гол на Янко Ангелов след самостоятелен пробив в стил Ариен Робен и шут от 35 метра , а в средата на втората част удвоиха чрез Златин Костадинов. Гостите от Ново село останаха с 10 души на терена, но малко по-късно численото равенство бе възстановено, след червен картон и за Марица-2, като при ситуацията бе отсъдена и дузпа. Тя бе реализирана и резултатът бе намален. Той се запази до края и така маричани записаха успех.

Резултати: Ягодово - Бенковски 5:2, Радиново - Спартак Пд 0:12, Граф Игнатиево - Царацово 3:3, Брестник - Брестовица 0:6, Марица-2 - Ново село 2:1, Труд - Белащица 0:0, Куртово Конаре почива