Ботев победи Локо ГО с 2:0

30-06-2018 19:25 404 0

Ботев победи Локомотив ГО с 2:0 в контрола на "Коматево". Първият гол падна в 65-ата минута. Тодор Неделев пласира специалитета си - пряк свободен удар. Четири минути преди края диого удвои резултата.

След спаринга се очаква Фелипе Бризола да разговаря с шефовете на жълто-черните за условията, при които ще приеме да разтрогне договора си. В Ботев искат да се освободят от заплатата на бразилеца, тъй като е второ по големина, а бюджетът за новия сезон е свит.

Съставът на БОТЕВ: Даниел Кайзер, Филип Филипов, Костадин Ничев, Димитър Пиргов, Йордан Минев, Серкан Юсеин, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев, Кристиан Добрев, Милко Георгиев, Васил Шопов (Мартин Димитров, Радослав Терзиев, Кристиан Димитров, Атанас Янков, Радослав Апостолов, Фелипе Бризола, Станислав Шопов, Благовест Данчев, Диого Кампос)