СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

15-05-2018 10:11 276 0

БГ ФУТБОЛ
18:30 часа (Първа лига) Левски – ЦСКА (Диема Спорт)
18:30 часа (Първа лига) Ботев (Пловдив) – Верея (Нова Спорт)
18:30 часа (Първа лига) Берое – Лудогорец (Диема Спорт 2)

ФУТБОЛ
13:00 часа (Шампионска лига на Азия) Джонбук Моторс (beIN Sports MENA 5 HD)
15:00 часа (Шампионска лига на Азия) Гуангжоу Евъргранде – Тяндзин Куандзиан (beIN Sports MENA 4 HD)
15:00 часа (Купа на АФК) Ал Ахед – Еър Форс Клуб (beIN Sports MENA 7 HD)
15:30 часа (Купа на АФК) Персия – Хоум Юнайтед (beIN Sports MENA 7 HD)
16:00 часа (Шампионска лига на Африка) Мбабане Суолоус – Примейро Агосто (beIN Sports MENA 2 HD, SuperSport 9 za)
16:00 часа (Шампионска лига на Африка) Кампала Сити Кансил – Ал Ахли Кайро (beIN Sports MENA 1 HD)
18:30 часа (Шампионска лига на Азия) Духаил – Ал Аин (beIN Sports MENA 3 HD)
19:15 часа (Шампионска лига на Азия) Естеглал (Техерен) – Зоб Ахан (beIN Sports MENA 4 HD)
20:15 часа (Израел, Лигат Ал) Апоел (Хайфа) – Апоел (Беер Шева) (Sport 4 Israel / HD)
21:00 часа (Румъния, Лига 1) Ювентус (Букурещ) – Динамо (Букурещ) (Digi Sport1 (rom) / HD, Look Plus (Romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom Sport RO 5)
21:00 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Тел Авив) – Бейтар (5 SPORT / HD (Israel)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Астън Вила – Мидълзбро (Диема Спорт 2, Arena Sport 2 (svk), beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 5 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 1 HD (Poland), Nov Sports 1 HD (Hellas), Sky Sports Football / HD, Sky Sports Maine Event / HD, Sport 2 Israel / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), Telekanal Futbol, TV3 MAX (Denmark) / HD, TV3 Sport HD (Sweden), Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 1 HD (Norge), Ziggo Sport elect HD)
21:45 часа (Франция, Лига 2) Льо Авър – Брест (beIN Sports France 1 HD, Canal+ Sport (France) / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Витес – Утрехт (Мтел Спорт 2, Arena Sport 1 / HD (svk), Fox Sports 1 HD (Nederland), Sport TV3 (Portugal) / HD)
22:00 часа (Шампионска лига на Африка) ЕС Сетиф – МС Алжер (beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 1HD)
22:00 часа (Шампионска лига на Африка) Есперанс – Тауншип Ролърс (beIN Sports MENA 2 HD, SuperSport 4za / HD)
22:00 часа (Шампионска лига на Африка) Уидад (Казабланка) – Того Порт (beIN Sports MENA 3 HD, Canal+ Sport 1 Afrique)
22:00 часа (Шампионска лига на Африка) Дифаа Ел Джадида – ТП Мазембе (beIN Sports MENA 6 HD)

ТЕНИС
12:00 часа Турнир за мъже в Рим (Мтел Спорт 1)
12:00 часа Турнир за жени в Рим (F+, Sport+ HD)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
13:15 часа (Световно първенство) Финландия – САЩ (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (Serbia), FreeSports UK, MATCH! TV/HD, MTV 3 (Finland) / HD, Slovenia TV2 / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 1 (Hungary) / HD, Sport 1+ HD (Germany), Sport 3 Israel / HD, Sport TV1 (Slovenia)
13:15 часа (Световно първенство) Швейцария – Франция (C More Sport 2 (Finland), L’Equipe TV / HD (France), MATCH! Igra / HD, RSI La 2 HD (Svizzera), RTS Deux HD (Suisse), SRF Zwei HD (Schweiz)
17:15 часа (Световно първенство) Беларус – Словакия (C More Sport 2 (Finland), MATCH! Igra / HD)
17:15 часа (Световно първенство) Канада – Германия (Arena Sport 1 (Serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sporrt BiH, C More Sport 1 HD (Finland), MATCH! TV / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 3 Israel / HD, Sport TV1 (Slovenia)
21:15 часа (Световно първенство) Латвия – Дания (C More Sport 2 (Finland), MATCH! Igra / HD, MATCH! TV / HD, Sport 1 (Germany) / HD)
21:15 часа (Световно първенство) Русия – Швеция (Arena Sport 1 (Serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport BiH, C More Sport 1 HD (Finland), Channel 1 Russia / HD, FreeSports UK, Slovenia TV2 / HD, Sport 1 (Germany) / HD, Sport 1+ HD (Germany), Sport 3 Israel / HD, TV3 (Sweden) / HD)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
08:30 часа (Билярд) Световна купа (Нова Спорт)
14:00 часа (Билярд) Световна купа (Нова Спорт)
14:15 часа (Колоездене) Джиро д’Италия (Евроспорт 1)



Седмични издания
НОВИНИТЕ ВЧЕРА ДНЕС