СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

11-01-2019 09:09 291 0

ФУТБОЛ
10:50 часа (Австралия, Ей Лига) Мелбърн Сити – Бризбейн Роър (BT Sport ESPN / HD)
13:00 часа (Купа на Азия) Палестина – Австралия (5 SPORT Israel / HD, Al Kass Extra One HD, Arena Sport 1 HD Croatia, beIN Sports MAX 1 HD (mena), Irib Varzesh)
15:30 часа (Купа на Азия) Филипините – Китай (5 SPORT Israel / HD, Al Kass Extra One HD, Arena Sport 1 HD Croatia, beIN Sports MAX 1 HD (mena), Irib Varzesh)
18:00 часа (Купа на Азия) Киргизстан – Южна Корея (5 STARS Israel / HD, Al Kass Extra One HD, Arena Sport 1 HD Croatia, beIN Sports MAX 1 HD (mena), Irib Varzesh)
18:00 часа (Шампионска лига на Африка) Лоби Старс – Мамелоди Съндаунс (SuperSport 4 za / HD)
18:00 часа (контрола) Борусия (Дортмунд) – Фейенорд (Fox Sports 1 HD (ned), Sport 1 (Germany) / HD)
18:30 часа (контрола) Швеция – Исландия (C More Fotboll HD, TV12 HD (sweden)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – Метц (beIN MAX 4 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Аячо – Безие (beIN MAX 5 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Газелек Аячо – Оксер (beIN MAX 6 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Клермон – Ниор (beIN MAX 7 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Лориен – Шатору (beIN MAX 8 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Нанси – ФК Пари (beIN MAX 9 HD (france)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Валансиен – Сошо (beIN MAX 10 HD (france)
21:00 часа (Португалия, А Лига) Санта Клара – Бенфика (Sport TV1 (portugal) / HD)
21:00 часа (Португалия, А Лига) Авеш – Фейрензе (Sport TV2 (portugal) / HD)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Лион – Реймс (Нова Спорт, 5 SPORT Israel / HD, beIN MAX 2 HD (turkey), beIN Sports MENA 6 HD, beIN Sports MENA 12 HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport (france) / HD, Nova Sport 2 CZ / HD, TV5 Monde Africa / HD)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Лийдс – Дарби Каунти (Диема Спорт 2, Arena Sport 1 / HD Slovakia, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), TV3 MAX (denmark) / HD)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Райо Валекано – Селта (MAX Sport 3, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream), LaLiga TV Bar / HD, ONE Sport Israel / HD, SuperSport 7 za / HD)
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кадис – Гранада (GOL (España), LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
23:15 часа (Португалия, А Лига) Витория Гимараеш – Морейрензе (Sport TV2 (portugal) / HD)

ВОЛЕЙБОЛ
12:15 часа (Купа на България) Пирин – Добруджа (Диема Спорт)
15:00 часа (Купа на България) ЦСКА – Нефтохимик (Диема Спорт)
17:45 часа (Купа на България) Хебър – Марек (Диема Спорт)
20:30 часа (Купа на България) Монтана – Левски (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (Евролига) ЦСКА (Москва) – Макаби (Тел Авив) (MAX Sport 2)
22:00 часа (Евролига) Барселона – Панатинайкос (MAX Sport 2)

ТЕНИС
07:00 часа Турнир за мъже в Сидни (Евроспорт 1)
07:00 часа Турнир за жени в Хобарт (F+, Sport+ HD)
08:00 часа Турнир ASB Calssic в Оукланд (БНТ 3)
10:00 часа Турнир за жени в Сидни (Sport+ HD)
12:00 часа Турнир за мъже в Сидни (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:45 часа (Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме (Евроспорт 2)
14:15 часа (Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме (Евроспорт 1)
15:00 часа (Биатлон) Световна купа в Оберхоф (Евроспорт 1)
18:45 часа (Ски-скокове) Световна купа във Вал ди Фиеме (Евроспорт 1)



Седмични издания
НОВИНИТЕ ВЧЕРА ДНЕС