Локо би 6:2 Асеновец при ветераните

Левски разкова старшата на черно-белите с 4:0
12-10-2017 17:36 551 0

Локомотив разгроми с 6:2 срещу Асеновец в първия мач от зоналния финал на първенството по футбол за ветерани. Гостите от Станимака имаха сили да се противопоставят само преди почивката. Мачът на Кошарата на "Лаута" бе оспорван до края на първото полувреме, когато резултатът бе 1:0 за домакините. След почивката наследниците на Кадри Идризов, Рачо Портев и Любен Минцев буквално рухнаха пред брилянтните атаки на възпитаниците на Гальо Пеев, който води сам мача. Над всички бе доскорошният капитан на представителния тим Здравко Лазаров. Електричката, който буквално развинти Ботев в двата мача между вечните съперници, се отчете с хеттрик срещу Асеновец. Два гола добави Роберт Петров, а веднъж се разписа виртуозният техник Атанас Георгиев. След последния съдийски сигнал стана ясно, че Асеновец се отказва от правото си да играе реванш.
Далеч от представянето на ветераните бяха техните наследници от старшата възраст на Локо. Възпитаниците на Димитър Палазов катастрофираха при гостуването си на Левски в Подуяне. Черно-белите отнесоха поражение с 0:4.