Струмска слава блъсна челно Локо в Говедарци

06-10-2017 15:28 614 0

Локомотив Пловдив загуби от Струмска слава Радомир с 2:3 контролата в Говедарци. Черно-белите са там на лагер в паузата на първенството за затягане на дисциплината.

След нулево първо полувреме радомирци поведоха с 2:0, преди Серджо в 79-ата минута да вкара гол за Локо с удар отдалеч. Второпо попадение за черно-белите вкара Везалов в първата минута на добавеното време, засичайки с глава центриране от корнер.

Отборът на Струмска слава този сезон среща за втори път пловдивски тим. Предният път в Радомир домакините загубиха от Марица с 3:6.

Локомотив започна в състав: Мори Диау, Марк Бедиме, Ивайло Марков, Пламен Николов, Пламен Крумов, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Симеон Райков, Веселин Марчев, Дани Кики, Дино Мартинович