Ексвратар на Ботев препъна Марица за 2:2

06-10-2017 11:24 847 0

Ботев и Марица завършиха 2:2 контролата помежду си на "Коматево". Двата отбора шизползват паузата в шампионата, за да премерят за трети път този сезон сили. В първия мач Марица спечели с 1:0, а след това Ботев бе убедителен - 4:0.

Венци Гюзелев след двойно излезе сам срещу Кайзер и с елегантен удар направи 0:1 в 34-ата минута.

Три минути преди почивката Костадин Дяков с глава вкара втори гол за родния си клуб срещу бившия след меле в пеналта.

Попадение с глава на Стивън Петков е отменено заради засада в 49-ата минута.

Появилия се като резерва Тони Тасев пък напусна срещата контузен, след сблъсък с противников играч.

Алваро Юлиано със страховит шут от 20-ина метра вкарва гол за Ботев в 85-ата минута.

Илия Николов си вкарва комичен автогол за 2:2, минута преди края. Безобидно центриране на Афонсо, вратарят на Марица пробва да улови топката, но явно забрави, че може за играе с ръце

Краен резултат от проверката 2:2.

БОТЕВ - МАРИЦА 2:2

0:1 Гюзелев 34, 0:2 Дяков 43, 1:2 Алваро 85, 2:2 Николов 89-автогол

Ботев: Даниел Кайзер, Лазар Марин, Кристиан Димитров, Йордан Минев, Яя Меледже,Радослав Апостолов, Алваро Юлиано, Крум Стоянов, Крис Добрев, Густаво Афонсо, Стивън Петков (Радослав Терзиев, Димитър Калчев, Фелипе Бризола, Тони Тасев)

Марица: Илия Николов, Атанас Куманов, Мирослав Пушкаров, Атанас Ташолов, Алил Кардашев, Костадин Дяков, Петър Чалъков, Джунейт Яшар, Свилен Щерев, Венцислав Гюзелев, Димитър Юруков (Даниел Спасов, Христо Янчев, Рангел Игнатов, Иван Гендов, Георги Георгиев)