Шведското иго свърши, след 50 години - победа

31-08-2017 21:26 451 0

България удари Швеция с 3:2 в евроквалификация по футбол на стадион "Васил Левски".
Георги Миланов центрира топката отляво и Станислав Манолев с глава вкара в мрежата в 12-ата минута. Вратарят ни Плавен Илиев спаси изпълнена дузпа от Форсберг в 16-ата минута. Нарушението беше на Костадинов.Изгониха треньора Петър Хубчев за оспорване на съдийско решение. Засега само от скамейката.
Михаел Лустиг с глава след корнер изравнява за 1:1 в 29-ата минута. Георги Костадинов с глава засече центриране отдясно на Ивелин Попов за 2:1 в 34-ата минута. Маркус Берг пак с глава изравни 2:2 в 43-ата минута. За пореден път не можем да се наредим в защита при центриранията.
Чочев вкара за 3:2 с премерен удар от дъгата на пеналта в 79-ата минута.