Вижте програмата на Локо и Ботев до 16 октомври

30-08-2017 06:58 360 0

Спортно-техническата комисия към БФС представи програмата за следващите пет кръга в Първа професионална лига – от VIII-ми до XII-ти кръг. Първият мач след подновяването на шампионата е отложеният от първия кръг двубой между Левски и Лудогорец. Сблъсъкът на „Герена“ е насрочен за 6 септември, сряда, от 20:00 часа.
Първото пловдивско дерби между Ботев и Локомотив за сезона е на 24 септевмри в 17:30 часа в Коматево.

Предлагаме на вниманието ви всички мачове в хронологичен ред:

Първа лига

Отложена среща от първи кръг
06.09/сряда/
20:00 часа: Левски – Лудогорец - Диема спорт

VІII кръг

08.09 /петък/
17:30 часа: Берое - Черно море - Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Верея - Диема спорт

09.09 /събота/
17:30 часа: Пирин - Локомотив Пд - Диема
20:00 часа: Славия – Лудогорец - Диема спорт

10.09 /неделя/
17:30 часа: Дунав – Витоша - Диема спорт
20:00 часа: Ботев Пд – Левски - Диема спорт

11.09/понеделник/
20:00 часа: Септември - Етър - Диема спорт

IX кръг
15.09 /петък/
17:00 часа: Етър – Берое - Диема спорт
20:00 часа: Левски – Септември - Диема спорт

16.09 /събота/
17:45 часа: Верея – Дунав - Диема
20:00 часа: Черно море - ЦСКА - Диема спорт

17.09 /неделя/
17:30 часа: Витоша – Пирин - Диема спорт
20:00 часа: Локомотив Пд - Славия - Диема спорт

18.09 /понеделник/
20:00 часа: Лудогорец - Ботев Пд - Диема спорт

Купа България 1/16 финал
19.09 /вторник/
16:00 часа: Несебър – ЦСКА - Диема спорт
16:00 часа: Север - Берое
16:00 часа: ЮЗ- София - Септември Сф
16:00 часа: ЮИ – ПД - Дунав Рс
16:00 часа: Нефтохимик Бс - Царско село
19:00 часа: Ботев Гъл. - Левски - Диема спорт

20.09 /сряда/
16:00 часа: Локомотив Сф - Верея
16:00 часа: Струмска слава - Созопол
16:00 часа: Поморие - Етър ВТ
16:00 часа: Монтана - Черно море
16:00 часа: Ботев Враца - Пирин Бл
16:00 часа: Черноморец Бч - Славия Сф
20:00 часа: Литекс - Витоша Бист - Диема спорт

21.09 /четвъртък/
16:00 часа: Оборище Пан. - Лудогорец
16:00 часа: Марица - Локомотив Пд
20:00 часа: Локомотив ГО - Ботев Пд - Диема спорт

X кръг
22.09 /петък/
17:30 часа: Берое – Левски - Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Дунав - Диема спорт

23.09 /събота/
15:30 часа: Славия – Витоша - Диема
20:00 часа: Черно море – Етър - Диема спорт

24.09 /неделя/
17:30 часа: Ботев Пд - Локомотив Пд - Диема спорт
20:00 часа: Септември - Лудогорец - Диема спорт

25.09/понеделник/
20:00 часа: Пирин – Верея - Диема спорт

XI кръг
29.09 /петък/
17:30 часа: Локомотив Пд – Септември - Диема спорт
20:00 часа: Верея – Славия - Диема спорт

30.09 /събота/
14:45 часа: Етър – ЦСКА - Диема спорт
17:45 часа: Витоша - Ботев Пд - Диема
20:00 часа: Дунав – Пирин - Диема спорт

01.10 /неделя/
17:30 часа: Левски - Черно море - Диема спорт
20:00 часа: Лудогорец – Берое - Диема спорт

Отложена среща от IV – ти кръг
12.10 /четвъртък/
20:00 часа: Ботев Пд - Септември Сф - Диема спорт


XII кръг
13.10 /петък/
20:00 часа: Берое - Локомотив Пд - Диема спорт

14.10 /събота/
15:30 часа: Славия – Дунав - Диема
20:00 часа: Черно море - Лудогорец - Диема спорт

15.10 /неделя/
17:30 часа: Етър – Левски - Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Пирин - Диема спорт

16.10/понеделник/
17:30 часа: Септември – Витоша - Диема спорт
20:00 часа: Ботев Пд – Верея - Диема спорт


Седмични издания
НОВИНИТЕ ВЧЕРА ДНЕС