Оборище лепна тройка на Марица в Коматево

31-07-2017 21:28 438 0

Марица инкасира втора поредна загуба след завръщането си в професионалния футбол, след като отнесе разгромно поражение с 0:3 в символичното си домакинство на Оборище. Двубоят се игра в Коматево, тъй като стадионът под комина на Захарната все още не отговаря на изискванията за Б група.
В герой на днешния мач се превърна юношата на Локомотив Георги Нетов, който носи капитанската лента на тима от Панагюрище. Здравенякът, който миналия сезон бе в дубъла на Лудогорец откри още в 11-ата минута. Петър Тончев от дузпа удвои в 23-ата минута.
Кършиякалии се поокопитиха в края на полувремето, но в 43-ата минута Венци Гюзелев пропусна да върне своите в мача от чиста позиция. Рангел Игнатов през втората част също пропиля изгодно положение, а в 83-ата митута Нетов с второто си попадение в двубоя фиксира крайният резултат.
МАРИЦА: 1.Илия Николов ©, 2.Никола Марин, 3.Атанас Ташолов, 4.Мирослав Пушкаров, 6.Христо Стамов, 7.Джунейт Яшар, 8.Венцислав Гюзелев, 10.Димитър Юруков, 15.Светослав Читаков, 20.Борислав Караматев, 22.Николай Колев. РЕЗЕРВИ: 12.Димитър Грабчев, 16.Алил Кардашев, 19.Петър Чалъков, 5 Самер Алхусейн, 21.Христо Янчев, 9.Рангел Игнатов, 18.Даниел Спасов