Верея напердаши Марица с 4:0

06-07-2017 08:56 416 0

Марица инкасира първа загуба в предсезонните контроли, след като отнесе разгромно 0:4 при гостуването си на Верея. Това бе втори спаринг между двата отбора, а в първия кършиякалии изпуснаха заралии с 1:1 в Самоков.
Жълто-сините стояха добре през първата част, като създадоха повече положения от своя противник. Димитър Юруков пропусна най-чистата ситуация за гостите. Янислав Иванов се разписа за тима на Илиан Илиев преди почивката.

Втората част започна по същия начин. Маричани играеха стабилно до 65-та минута, като след нея организацията в тима се наруши и тима инкасира три гола след грешки в отбраната. Мирослав Енчев, Валери Домовчийски и Михаил Иванов оформиха крайното 4:0.
“Марица”: Илия Николов, Никола Марин, Самер Алхусейн, Атанас Ташолов, Мирослав Пушкаров, Петър Чалъков, Борислав Караматев, Джунейт Яшар, Николай Колев, Димитър Юруков, Венцислав Гюзелев.
През втората част в игра влязоха: Алил Кардашев, Атанас Пашалиев, Христо Янчев, Иван Кирев, Рангел Игнатов, Георги Георгиев и Даниел Спасов