Торта за Борислав, кукиш за Раковски

14-05-2017 23:04 795 0

Футболистите на Борислав Първомай трябваше да чакат 86 минути, преди да заслужат парче от тортата (на снимката) в съблекалнята. Шедьовърът на сладкарското изкуство бе разпарчатосан за секунди, след като Андрей Атанасов от дузпа в 86-ата и Джунейт Узунов в 90-ата минута осигуриха трите точки за домакините.

С успеха си тимът от Борисовград си осигури най-малко 6. място в крайното крласиране.

Гостите от Раковски трудно приеха развоя на нещата на терена и съсипаха от атаки рефера Христос Паликаров от Пловдив, който стоически издържа и пред театъра на Стефан Киков. При дузпата ексиграчът на Ботев 5-6 пъти събличаше фланелката и я хвърляше на земята.

P.s. Христосе, не е лошо да възкресиш познанията си за футболния правилник, ако не искаш да стоиш вечно в "дървените" групи.