Марица писа четворка на Раковски край хайван пазара

13-05-2017 09:33 416 0

:Марица продължи да се надява за промоция в Б група след разгромна победа с 4:0 като гост над Раковски. На стадиона край хайван пазара за кършиякалии се разписаха Иван Гендов, Венцислав Гюзелев, Георги Арабаджиев и Николай Павлов. Жълто-сините обаче останаха на 3 точки зад лидера Загорец, който нямаше проблеми при двубоя в Раднево и би местния Миньор с 2:0.
Съединение на Иван Караманов продължава с колебливото си представяне тази пролет. В спомените на голямоконарци ще остане само фактът, че спряха Марица, а след това ядат бой от кой, където ги хване. Днес тимът на Караманов бе разгромен с 6:0 от новака Куклен.
Асеновец се разигра в края на сезона и днес надви в Оризаре тима на Евроколеж. Тошко Тимонов и компания тази пролет играят ролята на боксова круша, от което се възползваха асеновградчани. През първата част гостите поведоха с голове на Веселин Филипов от дузпа и Тунджай Алиев. През втората част колежани върнаха два гола чрез капитанът Георги Куртев, но в последната минута Тодор Тодоров донесе успехът на гостите.