Левски писа 6 на Локо след Телкийски (видео)

13-05-2017 09:33 517 0

Разгромна загуба отнесе младшата на Локомотив в първия си мач след напускането на треньорът Христо Телкийски. 39-годишният специалист си тръгна, след като не пожела да търпи унижения от ръководството, а бившите му възпитаници не приличаха на отбор при гостуването си на Герена. Сините разгромиха черно-белите с 6:2 за първенство на Елитната група U17. След Телкийски на пейката седнаха колегите му от ДЮШ Димитър Палазов и Васил Ангелов.
Видимо омърлушени от скандала пловдивчани изиграха може би най-слабият си мач от сформирането на отбора. В действията им нищо не загатваше, че този тим победи шампионите от Ботев с 1:0 само 4 дни преди това.
„Сините” си осигуриха победата още до почивката. През първата част два гола отбеляза Симеон Димитров, по един добавиха Костантин Иванов и Даниел Василев.
В началото на втората част Стойчо Папазов вкара за 5:0 от дузпа. Гостите върнаха две попадения чрез Октай Юсеин. Крайното 6:2 оформи Петър Златинов.