Новини от Зоната, 4 април 2017

13-05-2017 09:33 185 0

На свое заседание от 04 април 2017 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

„ТРЕТА ЛИГА“ ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА

Иво Янев (Раднево) червен картон 1 среща
Александър Христев (Асеновец) червен картон 1 среща
Станимир Тодоров (Елхово) червен картон 4 срещи
Георги Челебиев (Елхово) 5-ти жълт картон 1 среща
Йордан Панчев (Елхово) 5-ти жълт картон 1 среща
Георги Христов (Бояджик) 5-ти жълт картон 1 среща
Тодор Тимонов (Евроколеж) 5-ти жълт картон 1 среща

„А“ ОБЛАСТНА ГРУПА
Иво Кехайов (Кричим) червен картон 1 среща
Йордан Вранчев (Любеново) 5-ти жълт картон 1 среща
Петър Бръсков (Стамболийски) 5-ти жълт картон 1 среща
Венцислав Кичуков (Стамболийски) червен картон 1 среща
Димитър Цветков (Сокол 2014) червен картон 1 среща
Ивайло Атанасов (Маноле) червен картон 1 среща


„Б“ОБЛАСТНА ГРУПА
Стефан Стойчев (Радиново) червен картон 2 срещи
Дамян Куршумов (Радиново) червен картон 1 среща
Тодор Айвазов (Брестовица) червен картон 2 срещи
Георги Младенов (Нови Извор) червен картон 2 срещи

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
Иван Кънев (Евроколеж) червен картон 1 среща
Борис Димитров (Асеновец) 5-ти жълт картон 1 среща
Марин Пехливанов (Юнайтед) червен картон 1 срещи
Емил Ангелов (Хасково) червен картон 1 срещи
Филип Филипов (Хасково) червен картон 1 срещи
Нешед Бекирефенди (Куклен) червен картон 1 среща
Алекс Станков (Стамболийски) червен картон 1 среща

Съдийски назначения в „Трета лига“ Югоизточна група за 24 кръг – 05.04/сряда/2017г. – 17:00 часа
05.04/сряда/2017г. – 17:00 часа

ФК“Асеновец 2005″(Асеновград) – ФК“Димитровград 1947″(Димитровград)
Гл.съдия:Мустафа Шефкет – Кърджали
Ас.съдия:Атанас Делчев – Кърджали
Ас.съдия:Недялко Драганов – Кърджали
4-ти съдия:Иван Ненчев – Пловдив
Делегат:Сергей Карафейзиев – Кърджали

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Кристиян Колев – Пловдив
Ас.съдия:Йордан Петров – Пловдив
Ас.съдия:Ивайло Евтимов – Пловдив
4-ти съдия:Христо Стоянов – Сливен
Делегат:Калоян Беделев – Пловдив

ПФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

Гл.съдия:Николай Вачев – Бургас
Ас.съдия:Динко Стоянов – Бургас
Ас.съдия:Петър Аспарухов – Бургас
4-ти съдия:Христо Христов – Стара Загора
Делегат:Стоян Вътев – Бургас

ФК“Борислав 2009″(Първомай) – ОФК“Гигант“(Съединение)
Гл.съдия:Владимир Вълков – Пловдив
Ас.съдия:Делян Писков – Пловдив
Ас.съдия:Цветан Горанов – Пловдив
4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив
Делегат:Огнян Златков – Пловдив

ФК“Марица“(Пловдив) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Георги Кабаков – Пловдив
Ас.съдия:Георги Калудов – Пловдив
Ас.съдия:Иван Копчев – Пловдив
4-ти съдия:Николай Марков – Пловдив
Делегат:Асен Балабанов – Пловдив

ФК“Евроколеж“(Пловдив) – ФК“Свиленград 1921″(Свиленград)
Гл.съдия:Николай Стоянов – Бургас
Ас.съдия:Стефан Димитров – Бургас
Ас.съдия:Христо Попов – Бургас
4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив
Делегат:Атанас Бозев – Пловдив

ПФК“Раковски 2011″(Раковски) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)
Гл.съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора
Ас.съдия:Димо Димов – Стара Загора
Ас.съдия:Галиан Гонев – Стара Загора
4-ти съдия:Христос Паликаров – Пловдив
Делегат:Милан Каратанчев – Пловдив

ФК“Любимец“(Любимец) – ОФК“Елхово“(Елхово)
Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас
Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас
Ас.съдия:Николйа Иванов – Бургас
4-ти съдия:Иван Николов – Хасково
Делегат:Тома Манолов – Бургас

ФК“Ураган“(Бояджик) – ФК“Миньор“(Раднево) В Кабиле

Гл.съдия:Светослав Шехов – Пловдив
Ас.съдия:Диян Георгиев – Пловдив
Ас.съдия:Васил Петров – Пловдив
4-ти съдия:Добромир Араванов – Ямбол
Делегат:Андрей Бонев – Пловдив



Седмични издания
НОВИНИТЕ ВЧЕРА ДНЕС